Chcete se zbavit kil a stravovat se zdravě? Vyzkoušejte krabičkovou dietu

Na zdravé a vyvážené stravě není nic těžkého, zvláště pokud si objednáte krabičkovou dietu. Tu nabízí třeba DietFreshMenu. Jejich domácí stravování je velmi jednoduché.

Výhody, které DietFreshMenu nabízí

Především je to domácí, kvalitní a zdravá strava, kterou nemusíte připravovat vy. Šetří váš čas a to nejen při přípravě pokrmů, ale také při nákupu potřebných ingrediencí. DietFreshMenu nabízí moderní způsob stravování, díky němuž se budete cítit dokonale v kondici. Pokrmy, které získáte, jsou připravovány jen z kvalitních a čerstvých surovin. A každý den jich obdržíte hned 5 – snídani, 2x svačinu, oběd a večeři. A nemusíte pro to udělat nic víc, než si ji objednat. Pokrmy si můžete nechat dopravit až domů nebo si je vyzvednete na některém z výdejních míst.

Díky pestrému jídelníčku ochutnáte rozmanité chutě a kombinace ingrediencí, které byste možná ani sami nepřipravili.

Jak na to? Postačí pouze vybrat vhodný program pro muže či ženy, s potřebným množstvím kalorií a ten si objednáte.

Filozofie firmy

Především se jedná o přípravu pokrmů, pro něž se používají jen čerstvé ingredience. Krabičková dieta vám pomůže snadno udržet vaši váhu i porce jídel pod kontrolou. A čím je společnost výjimečná? Sama si připravuje různé domácí produkty. Těšit se můžete třeba na speciality jejich kuchyně, které nabízí – čerstvé domácí těstoviny, domácí šunku 96% (kuřecí, vepřová, krůtí), špaldové a bramborové knedlíky, krupicové a bramborové noky, domácí pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, domácí lučinu, tavené sýry, ricottu a dokonce i domácí kokosové mléko.

Jídelníček sestavují firemní kuchaři, kteří spolupracují s výživovými poradci. Jednotlivá menu pokrývají nutriční potřeby na základě zvoleného programu.