Kratom se ukázal jako pomocník na množství problémů

Že mají léčivé byliny velkou moc, to vědí lidé už odjakživa. Někteří se svěřují do náruče farmaceutického byznysu, jiní raději volí přírodní metody léčby, které jsou v mnoha případech šetrnější. Když se na Západě objevil kratom, mnoho lidí k němu mělo nedůvěru, protože šlo o neznámou bylinu, která sem přicestovala přes půl světa. Nyní ale prudce stoupá počet jeho uživatelů, kteří si jeho účinky na zdraví nemohou vynachválit.

Co to vlastně kratom je a jak se používá?

Kratom, latinsky mitragyna speciosa, je stálezelený strom, který roste v tropických lesích jihovýchodní Asie. I když může vypadat jako novinka a trhu, domorodci ho užívají pro jeho léčivé schopnosti už celá staletí. V kratomu se nachází řada účinných látek, nejvýznamnější jsou alkaloidy mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Působí na opioidní receptory v mozku a díky tomu mohou pomoci s léčbou mnoha stavů. Nejvyužívanější částí stromu kratomu jsou jeho listy. Místní je využívají i v čerstvé formě, ale do světa se vyváží tak, že se nejprve usuší a namelou na prášek. Uživatelé ho pak mohu přímo konzumovat po zapití vodou, dělat si z něj čaj nebo ho dávat do různých nápojů a pokrmů. Stejně jako u mnoha jiných léčivých rostlin, i zde platí, že může pomoci jen při správném množství, v opačném případě představuje rizika. Dbejte proto při užívání na doporučené dávkování a také ho užívejte přerušovaně, čímž se vyhnete riziku vzniku závislosti.

S jakými problémy vám může kratom pomoci?

Kratom je známý svými relaxačními schopnostmi, dokáže uklidnit mozek, ustálit tok myšlenek a dostat vás do pohody. Díky tomu je oblíbenou náhradou antidepresiv. Skvěle vám pomůže při úzkosti, stresu i depresích. Vyšší dávky mají sedativní vlastnosti, které vám umožní dopřát si ničím nerušený spánek. Nízké dávky zase fungují jako stimulant. Pokud vás trápí únava, můžete si s kratomem dopřát nával energie, lepší soustředění, ale i lepší kognitivní schopnosti. Jelikož dokáže kratom zrychlit metabolismus, skvěle pomáhá i s hubnutím. Používá se také při bolestech různého druhu, protože vám umožní přinést úlevu. Také si ho oblíbili cukrovkáři, kterým dokáže snížit hladinu cukru v krvi.

Kratom je opravdu všestranným pomocníkem a pokud si ho chcete koupit, oudrou volbou jsou produkty značky Krupa Kratom. Tato značka má pod dohledem celý proces, od sběru a sušení až po dovoz a prodej konečným zákazníkům. Můžete si dopřát jednotlivé druhy kratomu v nejvyšší kvalitě a za nejlepší ceny. Kupte si kratom v eshopu na https://www.adamkrupa.cz/