OKTAGON 48: MANCHESTER a poprvé PPV

Jedinečný večer ze světa MMA, který si nesmíte nechat ujít. OKTAGON 48: MANCHESTER (4.11. 2023) se zapíše do historie bojových sportů, stejně jako ostatní turnaje, které dosud proběhly a které nás teprve čekají. Nestihnete turnaj MMA osobně? Nevadí! Sice o hodně přijdete, ale podívat se můžete i z pohodlí domova, s celou rodinou. Stačí využít, klidně i poprvé, PPV. TV.OKTAGON vám přinese vše, co nemůžete vidět přímo.

Poprvé PPV aneb přímý přenos turnaje

Než se vrhneme na chystaný turnaj OKTAGON 48: MANCHESTER, podíváme se, co je to PPV. Jedná se o přímý přenos celého večera, který můžete sledovat odkudkoli. Z pohodlí obývacího pokoje, když potřebujete zůstat doma, během služební cesty nebo jako příjemně strávený večer s rodinou. Turnaje OKTAGON jsou vhodné i pro děti, ale přesto je někdy fajn zůstat s celou rodinou doma a užívat si pohodlí domova, oblíbené brambůrky a kočku na klíně.

MMA OKTAGON 48: MANCHESTER

Teď už pojďme na tu žhavější část celého článku. Tou je OKTAGON 48: MANCHESTER, který se uskuteční 4.11. 2023 v Manchesteru, v AO Areně. Je to poprvé, kdy mohou fanoušci sledovat nejlepší evropskou MMA show ve Velké Británii. OKTAGON MMA dosud vyprodal největší arény v Německu, Česku a na Slovensku. Nyní napíná plachty a chystá se vzít útokem největší ostrov Evropy.

Diváci se mohou těšit na britskou hvězdu s dechberoucím životním příběhem, kterou je Shem Rock. Získal již všech 8 výher před limitem. 7 hned v prvním kole a jeho nejrychlejší byla za 6 vteřin.

Unikátním večerem bude provázet talentovaný britský komik Paul Smith, který zazářil v britské reality show Jack Quickenden.

Chybět nebude ani řada dalších, zajímavých jmen. A to není v letošním roce zdaleka vše! Máte chuť na víc turnajů? Není nic jednoduššího. Kupte lístky a užijte si vlastní tour po MMA turnajích. Můžeme vám slíbit, že každý z nich bude jedinečný!

MMA OKTAGON a chystané večery

Které turnaje nás pod záštitou OKTAGONu MMA čekají?

OKTAGON Frankfurt – dva vyprodané turnaje ve Frankfurtu. 16. 9. 2023 přichází třetí, aby opět pokořil návštěvnost MMA turnajů v Německu.

OKTAGON Bratislava – jeden z nejočekávanějších turnajů zápasů CZ/SK scény. Těšíte se?

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem – hvězdy MMA se už představily ve Frankfurtu, Mnichově a Oberhausenu. 18.11. 2023 vezmou útokem Kolín nad Rýnem.

OKTAGON Ostrava – 9. 12. 2023 zavítá MMA do Česka, tentokrát opět do Ostravy. Ostravar aréna zažije show, jakou ještě neviděla.