České porcelánové urny pro důstojné rozloučení

Život potřebuje čas. Potřebuje prostor, aby vyrostla láska a ještě více času, aby odešel smutek, který se objeví, když lásku ztratíme. Nezáleží, zda nám odešel ze života někdo z rodiny nebo blízký kamarád. Bolest je nepřenosná, chápeme, že potřebujete truchlit a zařizování pohřbu není něco, na co teď máte pomyšlení. Z pohodlí vašeho domova lze vybrat vhodné české urny pro poslední odpočinek zesnulého.

Kvalita a tradice

Porcelánové urny české výroby představují důstojný způsob, jak se rozloučit s blízkým člověkem. V naší nabídce najdete různé typy uren a mnoho dekorů.

Mezi nejvíce žádané varianty stále patří urny barevné, urny bílé a jednoduché urny, které jsou cenově dostupné. Najdete u nás nejen kvalitní české urny, ale také fotografie a stojánky na hrob.

Každá urna projde ruční výrobou

Urny, které vám nabízíme, prošly všechny bez rozdílu českou ruční výrobou. Každá z nich je originální ruční práce. Technologie, kterou vyrábíme urny více než třicet let, je precizní a jedinečná. V čem přesně?

  • Kvalita materiálu a precizní provedení – porcelánová hmota je vyrobena ze 100 % z přírodních materiálů (křemen, kaolin a živec). Spojením kvalitního materiálu a precizního provedení vzniká výrobek, který odolá času dlouhá desetiletí.

  • Tradiční ruční výroba – každá urna prochází pečlivou ruční výrobou, která jí dá jedinečný punc a osobní nádech.

  • Drahé kovy a barvy – urny zdobíme drahými kovy, mezi které patří zlato, platina a stříbro nebo barvami, které jsou z drahých kovů vyrobeny.

Design urny vytvoříme na základě vašeho zadání. Výsledkem je originál a do posledního rozloučení tak vnese atmosféru, která podtrhne osobnost zesnulého.

České urny jsou tu pro vás, aby vám byly na této cestě maximální oporou.