Chcete se v Praze dobře najíst, ale nejíte maso? Poradíme vám

Nejíte maso? Nejste sami, vegetariánů neustále přibývá, ať už je to z hlediska etiky nebo touhy jíst zdravěji. Většina gastronomických podniků ale vegetariánská není a to může představovat problém pro každého vegetariána, který je v cizím městě a rád by se dobře najedl. Pokud jste v Praze nebo sem plánujete cestu, možná vás zajímá, kde se nachází vhodná vegetariánská restaurace Praha. Nachází se jich zde celá řada a mezi nejlepší patří vegetariánské bistro Green Table.

Green Table nabízí vegetariánské snídaně i obědy

Tato vegetariánská restaurace Praha se nachází na adrese Na Florenci 15. Pokud vás přepadne hlad, můžete sem vyrazit na snídani nebo na oběd. Týdenní menu je pravidelně zveřejňováno na webu Greentable.cz. Na výběr je vám vždy z několika jídel a také ze široké nabídky nápojů. Můžete sem vyrazit nejen na jídlo, ale i na dezert nebo jen tak na drink, protože vegetariánská restaurace Praha nabízí velmi příjemné prostředí.

Soustředí se na udržitelnou gastronomii. Co to znamená? Nabízí se vám zde kvalitní a velmi chutné pokrmy ze sezónních surovin, které jsou od lokálních dodavatelů. Vše je děláno s respektem přírodě. Co se týče používaných bylinek a salátů, ty se pěstují v místní hydroponické farmě, která je zcela bez chemie a je zalévána recyklovanou vodou z kuchyně. Pokrmy jsou zde velmi nápadité, pestré a překvapí vás svou chutí. Pracuje na nich šéfkuchařka Miluše Makó se svým týmem. Máte zde jistotu, že konzumujete zdravě a udržitelně. Pro mnoho lidí je Green Table možností, jak vyměnit nezdravé stravování v rychlých občerstveních za chutná a zdravá jídla, která si zamilují a udělají s nimi něco pro své zdraví. jakmile jednou Green Table navštívíte, zajisté se sem budete chtít co nejdříve opět vrátit a to jak kvůli příjemnému prostředí, tak i kvůli lahodným pokrmům.