Glamping: Spojení komfortu a přírody

Mnoho lidí odrazuje od spaní v přírodě absence standardního komfortu, na který jsme většina z nás již zvyklá. Glamping je ideální právě pro takové jedince, kteří se nechtějí vzdát komfortu a pohodlí přinášející dnešní doba, a současně si chtějí vychutnat klidný pobyt v přírodě.

Název glamping vznikl spojením dvou termínů glamour (luxusní pobyt) a camping (pobyt v přírodě). Na webu treehousejested.cz objevíte dobrodružnější a současně romantičtější formu glampingu, a tou je spaní na stromech.

Ubytování na stromě s veškerým komfortem

Ubytování na stromě s veškerým komfortem, který glamping nabízí je stále více oblíbenou možností, jak trávit volný čas, izolovaný v přírodě. Treehouse glamping umožňuje návštěvníkům být součástí přírody, aniž by se vzdávali svého komfortu. Můžete se probouzet s výhledem a koruny stromů a Ještěd, za zpěvu ptáků a čerstvého vzduchu. Harmonie lesa se odrazí na vaší psychice, nabije je vás neskutečnou energií.

Jedinečný zážitek

Kdo může říct, že trávil své volno, ať už s rodinou či jen romanticky ve dvou, v domě v korunách stromů? Domy na stromě, vybavené kuchyňkou, vytápěním a mnoha dalšími vymoženostmi, jsou místem, kde získáte jedinečné zážitky. Záleží jen na vás, zda budou romantické, dobrodružné či uklidňující a relaxační.

Odpočinek od civilizace

Žijeme v době, kdy je stres a hektičnost součástí našich životů. To vše se podepisuje na našem zdravotním stavu, psychickém i fyzickém. Není žádným tajemstvím, že pobyt v přírodě má lidský organismus blahodárné účinky.

Pobyt v treehousu můžete využít k turistice, procházkám či si udělat výlet na oblíbený Ještěd a večer strávit v klidu v přírodě, pozorováním západu slunce se sklenkou vína ve dvou.

Zajistěte si ubytování na webu treehousejested.cz a dopřejte si jedinečná zážitek.