Kde pořídit levné a přitom kvalitní brýle?

Pokud musíte nosit brýle, chcete si vybrat takové kousky, které budou ladit s vaším obličejem a s barvou vašich vlasů. Prodej brýlí nabízí web hotovebryle.cz. Naleznete zde jak levné hotové brýle, tak i brýle ajurvédské, polarizační, sluneční nebo sportovní. Všechny kousky jsou velice kvalitního provedení a za přijatelné ceny.

Vyberte si brýle podle tvaru obličeje

Brýle si můžeme vybírat podle různých hledisek. Jedním z nich je tvar obličeje. Jak na to?

Kulatý obličej

Tento tvar obličeje je potřeba opticky protáhnout. Zkusit v tomto případě můžete brýle, které budou mít úzké rámy a hranaté okraje. Vhodnou volbou jsou i obroučky obdélníkového tvaru. Obličej opticky zeštíhlí brýle, které mají výraznější horní obrubu nebo ty, které nemají obroučky. V žádném případě si nepořizujte brýle kulaté.

Oválný obličej

Tento tvar obličeje je symetrický a proporcionální. Pro tento tvar se brýle vybírají velmi snadno. Můžete si totiž zvolit jakýkoli tvar i barvu. Ideální volbou jsou modely podlouhlé a oblé, nechte je kopírovat tvar obočí. Slušet vám budou brýle, které mají detaily na stranicích. Ty zaujmou a upoutají pozornost.

Hranatý obličej

Má shodnou šířku čela a brady a lícní kosti jsou hranaté. Zvolte netradiční tvary a barvy. Perfektně vám sednou extravagantní tvary. Rozhodně si nepořizujte brýle příliš malé, které na obličeji nevyniknou. Chcete-li vyvážit linii očí a kontur v obličeji, pak si vyberte brýle, které jsou širší a nejsou opatřené ostrými hranami. Hranaté rysy v obličeji zjemní brýle oválné.

Srdcovitý obličej

Je širší v oblasti čela a čelisti jsou užší. Široké čelo opticky minimalizují lehké a oblé rámečky. Volte modely vzdušné. Ty zjemní vzhled. Vhodné nejsou brýle výrazné, které mají obdélníkový nebo oválný tvar. Zkusit můžete brýle, které mají širší spodní stranu nebo nemají obroučky.